پرینت

پیام موسس آزمایشگاه

با اعتقاد به اينكه اخلاق حرفه اي و متعهدانه در آزمايشگاه نظير تخصص تاثير گذار است آرمانهاي ذيل را سرلوحه كار خود قرارداده و همواره مي كوشيم تا با دميدن روح تعهد در تمامي مديران و كاركنان آزمايشگاه نسبت به کشورمان و مردماني كه در آن زندگي مي كنيم وفاداري و تعهد خود را به اثبات برسانيم. ما اعتقاد داريم كه بدون شك ارتقاء دانش و آگاهي كاركنان ما موجبات رشد و تعالي روند درمان و پيشگيري از بيماري مراجعين را حاصل نموده و باعث سلامتي خانواده ها و در پي آن جامعه مي گردد.

Sample Image

آزمايشگاه پارسه طبق برنامه اي مدون، از پيش تعيين شده و سيستماتيك در راستاي تحقق اهداف ذيل قدم برداشته است:

  - ارتقاء كيفيت خدمات آزمايشگاهي به گونه اي كه همواره معيار و شاخصي براي ارزيابي كيفيت باشيم. همينطور وسيع الطيف نمودن آزمايشات مورد پذيرش و انجام در اين مركز با هدف راه اندازي بخشها و فرآيندهاي جديد.

   - افزايش رضايتمندي افرادي كه به گونه اي با اين مركز در ارتباط هستند، به شيوه اي كه قدرت خود را در برطرف كردن نيازهاي هميشگي آنان افزايش دهيم. تحقق اهداف فوق همواره مد نظر و كعبه آمال مديريت و تمامي كاركنان آزمايشگاه پارسه بوده و با تمام وجود؛ شرايط تسهيل كننده نيل به اين اهداف را مي جوييم. آزمايشگاه تشخيص پزشكي پارسه در تاريخ 1383/3/3با اهداف ذيل افتتاح گرديد:

·         استفاده از مرغوب ترين كيتها و مواد مصرفي موجود در بازار

·         استفاده از پرسنل مجرب ، وظيفه شناس و داراي تحصيلات دانشگاهي

·         سرعت و دقت در انجام آزمايشها

·         پاسخ به نيازهاي روتين، تخصصي و فوق تخصصي پزشكان

·         بكارگيري آخرين تكنولوژي روز دنيا در انجام آزمايشها

در ابتدا این آزمایشگاه به نام آزمایشگاه تشخیص پزشکی دکتر مصلائی ثبت شده بود که در خرداد ماه سال 1386 به نام آزمایشگاه پزشکی پارسه تغییر نام یافت. در دی ماه سال 1387 محل آزمایشگاه از بلوار شهید ستاری به نشانی جدید واقع در خیابان جناح، بالاتر از بلوار شهید گلاب، نرسیده به فلکه دوم صادقیه، نبش کوچه عابدزاده، ساختمان پارسه انتقال یافت و هم اکنون این آزمایشگاه در چهار طبقه از ساختمان مزبور در فضایی به مساحت 620 متر مربع دایر می باشد.

  مؤسس و مسئول فني اين آزمايشگاه آقاي دكترميرمجيد مصلائي مي باشد ايشان از سال 1375 لغایت 1391 نایب رئيس انجمن دكتراي علوم آزمايشگاهي تشخيص طبي ايران بوده و تا كنون علاوه بر ارائه چندين مقاله علمي در كنگره هاي پزشكي داخلی و خارجی و ترجمه چند جلد كتاب، مسئوليت دبيري علمي چندين كنگره و سمينار علمي را نيز بعهده داشته اند و در سال 1379 از سوي رئيس كل سازمان نظام پزشكي بعنوان پزشك نمونه سال معرفي شده اند.

برای دیدن سوابق آقای دکتر میر مجید مصلائي اینجا را کلیک کنید.

 از آذر ماه 1390 با همکاری آقای دکتر سید بهروز محسنی مقدم پاتولوژیست مجموعه پارسه بعنوان سهامدار آزمایشگاه، عنوان آزمایشگاه پزشکی پارسه به آزمایشگاه پاتوبیولوژی پارسه تغییر نام یافت. با تلاش برای افزایش سطح کیفی و اضافه شدن چند همکار متخصص ژنتیک به آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پارسه تغیر نام یافت و هم اکنون تنها مرکز پاتوبیولوژی و ژنتیک درسطح غرب تهران هستیم.

آقای دکتر محسنی یکی از رتبه های ممتاز بورد پاتولوژی، سالها بعنوان ریاست بیمارستان امدادی ابهر زحمات فراوانی کشیده اند.

برای دیدن سوابق دکتر سید بهروز محسنی مقدم اینجا کلیک کنید.

در حال حاضر اين آزمايشگاه همه روزه بجز ايام تعطيل رسمي از ساعت  6/30 صبح الی 8/30 شب وپنجشنبه ها از 6/30 صبح الی 8 شب آماده پذيرش مراجعين محترم مي باشد. بكارگيري تجهيزات پيشرفته و نيز انجام تستهاي تخصصي و فوق تخصصي با دقت و صحت بالا باعث شده كه آزمايشگاههاي متعددی در سطح تهران و حومه تهران و نیز از استانها و شهرستانهایی نظیرمشهد، تبریز، زنجان، تویسرکان، دزفول، اصفهان، اهواز، ساری، قائم شهر، چالوس، همدان، باغ ملک، بابل،ابهر، قزوین، آمل، چالوس، ورامین، شیراز، بندر عباس، گرگان، میانه، ارومیه، نکا، محمودآباد، تنکابن، نوشهر، کرمان، جیرفت و ... همه هفته آزمايشهاي تخصصي خود را جهت انجام به اين مركز ارسال مي دارند.

 جهت مشاهده لیست آزمایشگاههای طرف قرارداد این مرکز اینجا را کلیک کنید.