پرینت

پذیرش

همان گونه که از نام بخش پیدا است, در این واحد نسخه بیماران مورد بررسی قرار گرفته و چنانچه امکان و شرایط تست های مورد نظر وجود داشته باشد پذیرش رایانه ای نسخه ها بر اساس تعرفه های جاری طبق قراردادهای منعقد با سازمان های بیمه انجام می شود. امکان دریافت جوابها از طریق سایت آزمایشگاه پارسه مقدور میباشد که همکاران بخش پذیرش راهنمایی لازم را به خدمت مراجعین گرامی ارائه خواهند داد.  

Sample Image

از آنجایی که شرایط بیماران قبل از نمونه گیری حائز اهمیت می باشد، از مراجعین محترم خواهشمندیم همکاری کامل را با مسئولین پذیرش به منظور پاسخ گویی به سوالات مربوطه و تکمیل فرم های ضروری به عمل آورند.

Sample Image 

 Sample Image
 
با استفاده از آکواریوم آب شور و موسیقی ملایم سعی در آرامش هر چه بیشتر مراجعه کنندگان عزیز شده است و همچنین از نرم افزار خاصی جهت آموزش تلوزیونی بیماران در مورد میزان ناشتایی و نحوه نمونه دهی بیماران و افزایش سطح اطلاعات عمومی مراجعه کنندگان گرامی استفاده می گردد.  
لازم به ذکر است با روشن کردن Bluetooth گوشی موبایل همراه خود می توانید از اطلاعات ارزشمند و کمک کننده آزمایشگاه پاتوبیولوژی پارسه که توسط نرم افزار ارسال بلوتوث آماده شده است، بهره ببرید.
خواهشمندیم فرم های انتقاد و پیشنهاد را از پرسنل بخش پذیرش دریافت و ما را در خدمت رسانی هرچه بهتر یاری نمایید.