پرینت

نمونه گیری

نمونه گیری در هر آزمایشگاه یکی از مهمترین بخشهاست بطوری که نمونه ی مناسب، با کیفیت جوابدهی ارتباط مستقیم دارد. در این آزمایشگاه نمونه گیری توسط پرسنلی کاملاً مجرب و کارآزموده با میانگین هفت سال تجربه کار اجرایی صورت می پذیرد و همه سعیمان این است که بتوانیم در کمترین زمان ممکن، بهترین نوع نمونه گیری را به انجام برسانیم. لازم به ذکر است جهت رضایتمندی شما عزیزان بخصوص بیماران بدرگ،کودکان و خانم های باردار و کهنسالان، دستگاه بسیار خوب رگ یاب، مدل ColoradoP/L محصول کمپانی Veinlite کشور آمریکا بعنوان قویترین دستگاه رگیاب دنیا و دارای استاندارهای FDA , CE ,Clinical Approved  را تهیه کرده ایم.

 

در آزمایشگاه پارسه خونگیری توسط لوله های وکیوم و یک بار مصرف( ونوجکت) به همراه سر سوزنهای کمپانی TRUMO ژاپن بعنوان نازکترین سوزن های دنیا (( UTW: Ultra Thin Wall  که به سوزنهای بی درد معروفند همگام با آخرین استانداردهای WHO 2010 صورت میپذیرد.

لازم به ذکر است نمونه گیری از پاشنه ی پای نوزادان جهت انجام تستهای غربالگری نوزادان و دیگر تستها در آزمایشگاه انجام میشود تا در کمترین زمان ممکن و بی درد، خدمت رسان نوزادان عزیز باشیم.

فرم های اطلاع رسانی جهت آگاهی مراجعه کننده کنندگان نسبت به نحوه نمونه دهی در برخی از تستها همچون تست آنالیز اسپرم آماده ارائه می باشد.

ضمنا ً استفاده از کارگاه های آموزشی روابط عمومی و روانشناسی برای ارتباط هرچه بهتر و برخورد هرچه مناسبتر از دیگر تلاشهای ما جهت رضایتمندی شما همشهریان گرامیست.

باشد که بتوانیمدر لباسی که بتن کرده ایم بهترین نوع درمان را برای بیماران عزیز ارائه دهیم.

 

                      سلامتی شما آرزوی ماست

Sample Image

·       دستگاه رگ یاب

·       نحوه کار با دستگاه رگیاب 

http://www.parsehlab.com/images/stories/pic/veinlite%2520and%2520syrease.jpg

·       دستگاه بیلیروبینومتر جهت انجام آزمایش بیلی روبین خون (بیماری زردی ) از طریق گرفتن خون پاشنه پا نوزادان. بسیار سریع و بی درد

  Sample Image

یکی از تستهایی که در بخش نمونه گیری انجام میشود، تست عرق است که با نصب و راه اندازی دستگاه NANODUCT ساخت کمپانی VESCOR آمریکا، آزمایش تست عرق برای تشخیص بیماری سیستیک فیبروز در این آزمایشگاه انجام میشود.

  Sample Image

با توجه به وجود تخت ژنیکولوژی در بخش نونه گیری جهت آزمایش پاپ اسمیر و لیکوئید بیس و همچنین تلقیح اسپرم توسط متخصص زنان و زایمان، افزایش میزان باروری در این تست و سعی در افزایش سطح رضایتمندی شما شده است.

 Sample Image